Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności

Mario & Vidis- Changed

Dodano: 2016-08-02 21:11:00 Kategoria: nieprzypisano


Wróciłam :)) 
Chciałam Wam po pierwsze podziękować za setki pięknych słów odnośnie mojej figury. Cieszę się, że moja ciężka praca jest tak zauważalna i jest mi bardzo miło, że tyle Was obserwowało moje zmagania i trudy. Byliście na bierząco i jedyne czego nie mogliście zobaczyć bo tak bardzo się kamuflowałam to moja figura "przed" :) Ale spokojnie wszystko jest uwiecznione na zdjęciu, a ja jeszcze bardziej zmotywowana po wakacjach i po Waszych budujących komentarzach wracam do gry (choć nie wiem czy bardziej zdeterminowanym być można hehe). 
Nie mogę się doczekać jutrzejszego treningu i pokażę Wam efekty swojej metamorfozy jak tylko będę gotowa. Jestem perfekcjonistą w swojej pracy i we wszystkim czego się dotykam, więc proszę o chwilę cierpliwości. Formy nie robi się w miesiąc czy 3 miesiące jak to teraz u mnie właśnie mija, tylko dobra sylwetka wymaga czasu i poświęceń. Zapytacie kiedy dodam zdjęcie? Nie mam zielonego pojęcia, ale nie wcześniej niż pod koniec września. 

Dzisiaj przychodzę do Was ze zdjęciami które wykonałyśmy z Olą na Pustyni Błędowskiej. 
Mam nadzieję, że taka forma zdjęć przypadnie Wam do gustu. 
Jutro pobędę dłużej z Wami, a teraz zmykam ze znajomymi na kolację. 
Uwielbiam Was!
Dziękuję za Wszystko co dla mnie robicie.
Jesteście dla mnie największą siłą! 
Love
Komentarze

Komentarz dodany
  • {{comment.date}}

    • {{replay.date}}

Brak komentarzy
Komentarz uznany za spam

Odpowiedz na komentarz

Odpowiadasz na komentarz: