Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności

Lapsley- Painter

Dodano: 2017-02-05 11:58:44 Kategoria: Moda

Ten weekend należy do mnie!. Muszę się do końca wykurować i zadbać o siebie :) Wstałam o dziwo nawet wyspana, poszłam do sklepu i przygotowałam mega wypasione śniadanie. Ten posiłek jest moim ulubionym w ciągu dnia i zawsze rano staram się zrobić coś pysznego, co postawi mnie na nogi.. Z obiadami bywa różnie, zwykle nie ma czasu na delektowanie się i układanie wszystkiego ładnie na talerzu. Zjadam na szybko, czasami na stojąco i bignę do klientów. Napisałam weekend, ale system mojej pracy działa trochę inaczej i dla mnie weekendem jest niedziela i poniedziałek :) W soboty zawsze jestem w pracy, a niedziele i poniedziałki mam wolne o ile nie prowadzę szkoleń :) Dzisiaj nawet obiad będzie wyglądał i smakował pysznie :) Postanowiłam przygotować wegańskie placuszki cukiniowe, a później może pójdę na saunę. Jak widzicie staram się zrobić coś dla siebie. Ostatni rok by ciężki, ale przystopowałąm z pracą i chcę zająć się sobą. Zaczęłam od jedzonka. Bardzo ważne jest to, co znajduje się na moim talerzu. Staram się jeść 5 posiłków dziennie i oczywiście regularnie odwiedzam siłownię. Nawet w Warszawie mam  swojego trenera. Treningi są dla mnie lekastwem na stres, bezsenność, dodają poczucia własnej wartości i sprawiają, że obudzona i uśmiechnięta wchodzę do pracy. `nie wyobrażam sobie życia bez tego :) 

Nie wiem czy zauważyliście, ale stałam się bardziej aktywna, choćby na instagramie i snapie :) Bardzo mnie to cieszy i mam nadzieję, że coraz więcej będę z Wami :) 

Dzisiaj mam w planach poodpowiadać na pytania :) Więc do zobaczenia później :)

Futerko- Diesel

Sweter- H&M

Spodnie- Zara

BUty- ~Adidas

Okulary- Pull&Bear

 

Zdjęcia-FILIP PREIS

Komentarze

Komentarz dodany
  • {{comment.date}}

    • {{replay.date}}

Brak komentarzy
Komentarz uznany za spam

Odpowiedz na komentarz

Odpowiadasz na komentarz: