Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności

X Ambassadors- Unsteady

Dodano: 2017-06-23 16:32:04 Kategoria: Moda

Cześć Wam :) Chyba nigdy nie miałam takiego problemu z dodaniem posta. Dodaję go od trzech dni haha i ciągle coś jest nie tak. Najpierw kłopoty z wgraniem zdjęć, później z zapisaniem posta, później ciągle usuwał mi się tekst, a napisałam spory wakacyjny post, którego mi wcięło, a teraz siedzę w knajpeczce i ciągle wywala mi internet. To chyba oznaka, że świat online już mnie nie kocha :( No ale dobra, liczę na cud i że za chwilę będę mogła wcisnąć opcję "zapisz" i, że się grzecznie posłucha. 

Obecnie jestem w Warszawie, przyjechałam do pracy na kilka dni i zasuwam od rana do wieczora. Nie przeszkadza mi to w dbaniu o sylwetkę, dlatego, że późno w nocy zwykle chodzę z dziewczynami na siłownię. Ostatnio dużo się u mnie podziało, dużo nowości, dużo zmian, dużo planów i wiele zaskoczeń. Ogólnikowo mówiąc nie ma nudy, ale ja chyba tęsknię za spokojem. Mam ochotę wyjechać daleko gdzieś i zaszyć się w jakimś lesie na hamaku. Nawet jakby mnie miały zjeść wszystkie robale świata, a komary miałyby wypić całą moją krew marzę o spokojnym miejscu, gdzie nie będzie niczego. Pragnę odpocząć, odciąć się od mojej codzienności, pojechać w inne miejsce niż dotychczas. Tak szczerze to najlepszym pod słońcem byłyby teraz Mazury. Cisza, spokój, jeziorka, rośliny, drzewa, hamak i ja. Połączenie idealne :) Ale póki co o urlopie mogę sobie jedynie pomarzyć, więc marzę...... :) 

Sukienka- Calzedonia

Plecak- Louis Vuitton 

Buty- Chanel

Okulary- Chanel

 

 

Zdjęcia- Marta Budzyńska

 

Komentarze

Komentarz dodany
  • {{comment.date}}

    • {{replay.date}}

Brak komentarzy
Komentarz uznany za spam

Odpowiedz na komentarz

Odpowiadasz na komentarz: